Merhaba,

  Elektronik sektöründe 18. yılımızı , güvenlik sektöründe ise 13. yılımızı geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne siz değerli müşterilerimize ’’kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı’’nı her zaman geliştirerek sunmayı vazgeçilmez ilkemiz olarak kabul ettik.

  Bugün, sürekli gelişen ürün portföyümüz ile belirlediğimiz hedefleri başarı ile geride bıraktığımızı görmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Gerek ilimizde gerekse ulusal pazarda tercih edilebilir bir iş ortağı olmaktan büyük  gurur duyuyoruz.

   Hedefimiz; güvenilir, bilgili, deneyimli satış ve satış sonrası teknik servis ekibimiz ile sizlerin güven ve desteğini sürekli kılarak birlikte büyümek...Önümüzdeki yıllarda da temel kurumsal prensiplerimizden ödün vermeden başarılarımızı perçinlemeye ve hizmet sunduğumuz iş kollarındaki ayrıcalıklı duruşumuzu daha da ileriye taşımaya kararlı biçimde devam etmek,

     Bizi tanımak, sağladığımız zengin hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek, size nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfetmek amacıyla, sizi web sitemizi incelemeye davet ediyoruz.

                                                                                                

                                                                                                           Saygılarımla 

                                                                                                       Tuncay GÜLCÜ

                                                                                                            Firma sahibi